ILGAZ SAFRANBOLU TURU (TERMAL KONAKLAMA)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

2 Gün

Tur Türü

HAFTASONU TURLARI

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Araçta Kahvaltılık Sandviç
Özel Tur Aracı İle Ulaşım
İlk Gün Öğle Yemeği Mangal Menü ( Köfte- Tavuk- Salata-İçecek )
1 Gece Y.P Konaklama (kahvaltı – akşam yemeği)
Otelde Canlı Müzikli Eğlence
Termal Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Zorunlu Seyahat Sigortası
Otelde Minibar ve Extra Kullanımı
Kişisel Harcamalar
Otelde Spa ve Masaj Çeşitleri
Tuz Odası
2. Gün Safranbolu Öğle Yemeği
Müze ve Kristal Cam Teras Giriş Ücretleri
Ilgaz Kayak Malzemeleri Skipass, Teleferik ve Telesiyej Ücreti Ücreti
Menüde Belirtilmeyen Tüm İçecekler
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

1.GÜN: ANKARA – ILGAZ MİLLİ PARKI- KURŞUNLU
Sabah saat 07:30’da Sıhhiye Sezenler Sokak’tan Ilgaz’a hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek Ilgaz Dağı Milli Parkı'na varıyoruz. Öğle yemeği saatine kadar yürüyüş ve çevrenin keşfi için serbest zaman veriyoruz. Yemekten sonra dileyen misafirlerimiz açık olması durumunda telesiyejle zirveye çıkabilirler, kayak yapabilir yâda karda güzel zaman geçirebilirler. Ardından belirlenen saatte aracımızın yanında buluşup Çankırı / Kurşunlu’daki termal otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (NOT: Tur tarihinde kar yağmaması ve telesiyejlerin kapalı olması durumunda serbest zaman daha az tutulacaktır.)
2.GÜN: YÖRÜKKÖYÜ – SAFRANBOLU HIDIRLIK TEPESİ – KRİSTAL CAM TERAS- ANKARA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından gerekli molalarla Yörük Köyü'ne ulaşıyoruz. "Müze Köy" olarak Kültür Bakanlığı tarafından 1997 yılında gerçek bir Yörük Türk-Türkmen Köyü oluşu ve tarihi yapılarının görkemi nedeniyle koruma altına alınan Yörükköyü'nü yürüyerek dolaşıyoruz. İlk olarak Sipahioğlu Konağı'na gidiyor, ardından grubumuzla Çamaşırhane’yi ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından rotamızı Safranbolu'ya çevirerek ilk olarak şehri tepeden gören Hıdırlık Tepesi'ne çıkıyoruz. Panoramik olarak Müze Kent Safranbolu'nun seyri ve fotoğraflanmasının ardından Safranbolu merkezde Cinci Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve örnek bir Safranbolu Konağı olan Kaymakamlar Evi'ni görüyoruz. Ardından Safranbolu’nun tarihi çarşısında (Yemeniciler ve Bakırcılar Arastaları’nda) alışveriş ve çay kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Belirtilen saat ve yerde buluşup Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras (Cam Seyir Terası) ve İncekaya Su Kemer’ine gidiyor ve bu muhteşem manzarada fotoğraf molası vererek programımızı sonlandırıyoruz. Sonrasında Ankara'ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından gerekli molalarla akşam geç saatlerde Ankara'ya varıyoruz. Bir başka Seyahat53 turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Temalar

Tarih ve Kültür
Eğlence
Doğa ve Spor
Aile ve Çocuklar
Yiyecek ve İçecek
Otel ve Konaklama

Tur Süresi

1 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

HAREKET NOKTALARI
07:30 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
07:35 Milli Kütüphane Önü
07:45 Atatürk Kültür Merkezi
07:55 Aydınlık Evler Türk Telekom Önü
ÖZEL NOTLAR
 Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

 Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
 Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
 Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
 Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.
 Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.
 Zorunlu Seyahat Sigortası; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsamaktadır. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.
 Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
 Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
 Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
 Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
 Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
 Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
 Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
 Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
 0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.

 Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.

Konaklama Otelleri

1. Gün

İpeksoy Thermal Resort & Spa Hotel (Kurşunlu/ Çankırı) - https://www.ipeksoythermal.com.tr/
2. Gün

DÖNÜŞ YOLCULUĞU -

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
2.100 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
2.100 ₺
0 Yorum