YEDİGÖLLER TURU

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

1Gün

Tur Türü

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Genel Bakış

Bir doğa harikasıdır Yedigöller, yedi adet gölün olağanüstü beraberliğidir. Şimdi Yedigöller zamanı, gelin bu mevsimde Yedigöllerde doğa’nın tadını birlikte yaşayalım.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Ulaşım
Kahvaltılık Sandviç İkramı
Öğle yemeği Mangal Menü ( Ekmek Arası Köfte vb. Salata- Soğuk İçecek-Çay )
Milli Park Giriş Ücretleri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Şahsi Harcamalar
Programda Belirtilmeyen Tüm İçecekler
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

1.GÜN: ANKARA-YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI
Sabah Saat 07:30’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşuyoruz. Araç içi kahvaltılık sandviç ve içecek ikramımız eşliğinde gerekli molalılarımız ve seyir teraslarındaki fotoğraf çekimleri için verilen serbest zamanların sonrasında Yedigöller Milli Parkı’na varıyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra milli park içerisinde üst platodan alt platoya doğru yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Uçsuz bucaksız yeşil doğa keyfi, bin bir rengin buluştuğu gölleri tek tek keşfediyoruz. (Büyük Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl, İnce Göl) Doğa yürüyüşümüz sırasında Dilek Çeşmesi, şelale ve ilginç ağaç şekilleri görüldükten sonra alt platoda göllerin kenarında fotoğraf çekmek, çay-kahve içmek ve doğa ile baş başa kalmak için serbest zaman veriyoruz. Ardından belirtilen yer ve saatte buluşarak Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Gerekli molalar eşliğinde keyifli bir yolculukla Ankara'ya varıyoruz. Bir başka Seyahat 53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Temalar

Macera
Eğlence
Doğa ve Spor

Tur Süresi

Günübirlik

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

Önemli Not
NOT: Bu turumuz gidilen bölgenin yol şartları nedeniyle MİNÜBÜS ya da MİDİBUS ile yapılmaktadır.
Hareket Noktaları
*07:30 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
*07:35 Milli Kütüphane Önü
*07:40 Armada Önü
*07:45 Ümitköy Köprüsü
*07:50 Mesa Koru Migros Eskişehir Yönü
*08:10 Optimum Önü (Eryaman)
Özel Notlar
*Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

*Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
*Tur kayıtları sırasında PCR TEST, HES KODU vb. gibi uygulamalarda tur tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın güncel genelgesine göre hareket edilecektir.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz. Bu turumuzda yürüyüş yapılacağı için terlediğinizde veya çok ıslandığınızda üzerinizi değiştirmek için yedek kıyafet getirmenizi tavsiye ederiz. Bu turumuzda yanınızda sıvı sabun, peçete bulundurmanızı tavsiye ederiz.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
*0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir.

Konaklama Otelleri

1. Gün

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum