Tel , Whatsapp , SMS : 0 850 466 53 53

FETHİYE MARMARİS TURU (2022 PROGRAM,TARİH VE FİYATLAR ÇOK YAKINDA GÜNCELLENECEKTİR!)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

8Gün

Tur Türü

EGE-AKDENİZ TURLARI

Grup boyutu

46 kişiler

Genel Bakış

Seyahat53'ten (Fethiye Marmaris Turu) ; Ankara çıkışlı Fethiye- Marmaris turumuz tüm gün bir tesiste kapalı kalmadan yaz tatili hedefleyen konuklarımıza yönelik hazırlanmıştır. Ege'nin en güzel tatil beldelerini kapsayan gezimiz  misafirlerimize deniz- kum- güneş tatili sunma özelliğinin yanında tam bir kültür gezisi imkanı da sunmaktadır. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

5 Gece YP Konaklama
Özel Tur Otobüsü ile Yolculuk
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
6 Kahvaltı, 5 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Yemekli 12 Adalar Tekne Turu
Yemekli Üçağız (Kekova-Batıkşehir) Tekne Turu
Yemekli Akyaka Tekne Turu
Yemekli Dalyan Kanal Turu
Otelde Minibar ve Diğer Ekstra Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretlerİ *Çamur Banyoları Girişi
Plaj Girişleri (Şezlong, Şemsiye vb.)
Belirtilmeyen Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği
Su, Çay ve Alkollü-Alkolsüz Tüm İçeçekler

Tur Programı

Temalar

Tarih ve Kültür

Tur Süresi

5 Gece ve Üzeri

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

Biniş Noktaları
23:00 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
23:05 Milli Kütüphane Önü
23:10 Armada Önü
23:15 Ümitköy Köprüsü
23:20 Mesa Koru (Anse Otoparkı)
Oteller Neler
*Dalyan Hotel Caria *Fethiye Rebin Beach Hotel
Öneriler
Seyyah’dan tavsiyeler;
· Tura katılacağınız tur operatörünüzü internet üzerinden iyi araştırın (Kaç yıllık firma, şikayetlerin konusu nedir, aynı konudan kaç şikayet var gibi.)

· Programı çok iyi inceleyin (Hizmete dahil olanlar, olmayanları iyice araştırın, yaylaya çıkmak için minibüs ücretini ekstradan mı alıyorlar, kişi başı kaç para toplanıyor?) Bazen kötü niyetli rehber ve operatörler minibüs ücretinden de komisyon alabiliyorlar.

· Konaklama tesislerini internet üzerinden inceleyin, (operatörler konaklama tesislerinin isimlerini programlarında vermek zorundalar) şikayet var ise tesislerin yaşına göre şikâyetleri karşılaştırın.

· Turun fiyatına öğle yemeği dahil değil ise, öğle yemekleri yenecek yerleri tura gitmeden önce arayın ve münferit fiyatlarını öğrenin. Gruplar genelde münferit fiyatların yaklaşık %10 altında yemek yerler. (Bazı kötü niyetli rehber ve operatörler öğle yemeğinden misafirler farkında olmadan komisyon alabilmektedirler.)

· Hediyelik alışveriş yerlerinde (Karadeniz turlarında çay hariç) % 20 ye yakın bir indirim yapılmıyor ise indirim farkı komisyon olarak alınıyor olabilir. Komisyonla ilgili 1618 sayılı yasanın 30. maddesi açık ve net, cezası da operatörün ve rehberin belgelerinin iptali olmaktadır.

· Son olarak tura katılmadan her şeyi iyi araştırın ama; tatile çıkarken olumlu düşünmeyi de ihmal etmeyin.
NOT: Bu tavsiyeler tura katılacak misafirlerin tatillerini yaparken üzülmesinler diye tedbir amaçlı tavsiye niteliğindedir. Kötü niyetli insanlar her sektörde olduğu gibi, sayısı çok az olmakla birlikte turizmde de vardır. Maalesef bu kötü niyetli insanların olumsuz eylemleri geriye kalan, işini doğru yapan ve çoğunluğu oluşturan rehber, operatör ve bölge esnafını da karalamaktadır. Sizler tura çıkarken, karar verme aşamasında daha sorgulayıcı olursanız, iyi bir tatil geçireceğiniz gibi turizm sektörünün genel olarak itibarını daha da yükseltmiş olacaksınız......İYİ TATİLLER.
Özel Notlar
Gece hareketli ve toplamda en az 1.100 km yol kat eden ve karayolu ile yapılan turlarımız, 20 kişi ve üstü katılımlarda, (özel ve mücbir sebepler dışında), misafirlerimizin konforu için 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Yeterli (En az 20 kişi) sayıya ulaşmaması durumunda iptal edilir ve min. 5 gün önceden haber verilir. (Gemi,Uçak,Tren vb.. ulaşımlar için geçerli değildir.)
1.100 km’nin altında yol kat eden turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişide turizm paketli minibüs ile 15-29 kişide lüks küçük midibüs ile 29 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır.
*Tur kayıtları sırasında misafirlerimizin HES kodları alınacaktır.

*Tur aracının içerisinde kolonya, maske bulundurulacaktır
Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez; sadece koltuk numarası garantisi verilir. Araç marka ve model belirtilmez.
Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir.
Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan müze ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti, araç dışında diğer öğle yemeği vb. gibi hizmetleri kapsamamaktadır.

Konaklama

1. Gün
2. Gün
3. Gün
4. Gün
5. Gün
6. Gün
7. Gün

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum