ENDEMİK KARADENİZ TURU

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

7Gün

Tur Türü

UÇAKLI TUR

Grup boyutu

16 kişiler

Genel Bakış

Endemik Karadeniz turu: Şehir hayatının gürültülü ve yorucu yaşamından sizleri bir süreliğine koparıp Karadeniz'in el değmemiş bakir coğrafyasında  misafir edeceğimiz bu unutamayacağınız turda Artvin ve Rize'nin hayran kalacağınız  tabiatında  sizleri ağırlayacağız.Endemik Karadeniz turumuz, Trabzon Havaalanı'ndan başlayarak Türkiye'nin tek Biyosfer rezerv alanı olan Macahel  vadisini, Türkiye'nin en güzel kütük evlerini görebileceğiniz Şavşat Vadisi'ni,Karagöl'u tadına doyarak gezebileceğiniz bir program sünüyor...Rize Çamlıhemşin yaylalarının en güzel ornekleri olan Gito ,Badara ,Pokut Sal yaylalarinda manzarayı iliklerinize kadar yaşayıp eşsiz fotoğraflar karelerine sahip olacaksınız..Avusor yaylasi  Buzul Gölü nde yazın sıcaklığını unutup üşüyecek,Şelalelerinde  doya doya islanacaksınız..Karadeniz yemeklerinin  tadina bakmakla kalmayıp bir bardak Çay olsa  bardaklarin ,Tulum şiştiginde gönüllerin  dolacaği  program sizleri bekliyor. Bu programın diğer programlardan en büyük farkı Karadeniz'in kültürünü coğrafyasını ve en önemlisi de doğasını ve biyolojisini yaşamak ve öğrenmektir.. keyifli bir tatil yapmanın tadını siz değerli müşterilerimize yaşatmayı umuyoruz..0 rakımda başlayan turumuz inişli çıkışlı notalarıyla sizleri her gün bulutların üzerine çıkararak eşsiz manzaralarla buluşturduğumuzda ‘İyi ki’ diyeceğinize eminiz...Endemik Karadeniz turunda yoğun Turizm alanlarından kaçarak daha bakir,henüz el değmemiş doğal ortamlarda sizlere unutulmaz bir tatil sunmak bizim işimiz...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otellerde 5 Gece Y.P Konaklama (kahvaltı-akşam yemeği)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Gidiş – Dönüş Uçak Bileti (Ankara-Rize-Ankara)
6 Öğle Yemeği
Yemekler Sırasında Su
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
Milli Park Girişleri
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Bölge Transfer Aracı
Yemeklerde Alınan Soğuk İçecekler
Şahsi Harcamalar
Son Gün Akşam Yemeği
Müze vb. Giriş Ücretleri
Otellerde Minibar Kullanımı
Özel Aktiviteler (Rafting, Zipline v.b)
Dâhil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

Tur Süresi

5 Gece ve Üzeri

Ulaşım Tipi

Uçaklı

Grup boyutu

16 Kişi

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Notlar
*Turumuz 16 kişi ile sınırlıdır.
*Turlarımız yeterli (En az 12 kişi) sayıya ulaşmaması durumunda iptal edilir ve min. 3 gün önceden haber verilir.
*Tur başlangıç noktasına kendi araçları ile gelen tüm misafirlerimize tur boyunca araçlarını park edebilecekleri yer hizmeti firmamız tarafından sağlanacaktır.
*Tur kayıtları sırasında PCR TEST, HES KODU vb. gibi uygulamalarda tur tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın güncel genelgesine göre hareket edilecektir. Tur aracının içerisinde kolonya, maske bulundurulacaktır.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Otellerden ayrılış saatleri ve tur programında meydana gelebilecek değişiklikler rehber tarafından ayarlanacaktır. Gezimize; spor ayakkabısı (yedek ayakkabı),fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası getirmenizi öneririz.
*Sürekli kullandığınız ilaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez; sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan müze ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*Mola yerleri yol güzergâhındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve buluşma yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü durumlarda hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır.

Konaklama

1. Gün

Grand Artvin Otel vb. - http://www.grandartvinhotel.com.tr/
2. Gün

Şavşat Yeşil Vadi vb. - https://greenvalleysavsat.com/
3. Gün

İnceler Konağı vb. - http://www.incelerotelrize.com/
4. Gün
5. Gün
7. Gün

DÖNÜŞ YOLCULUĞU -

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
9%
5.450 ₺ 4.959 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
5.450 ₺ 4.959 ₺
0 Yorum