AMASRA TURU

Mükemmel 2 yorum
5.0/5
Misafirlerin 100% tavsiye ediyor

Tur Türü

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Genel Bakış

Harika konumu, birbirinden güzel kale yapıları, mükemmel lezzetleri ile tum Ankara'nın her zaman büyük beğeni ile ziyaret ettiği Amasraya bir de bizimle gidilmeli... 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Tur Aracı İle Ulaşım
Kahvaltılık Araçta Sandviç İkramı
Öğle Yemeği (Mevsim Balık - Amasra Salatası -Helva-Su )
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Şahsi Harcamalar
Müze vb. Giriş Ücretleri
Menüde Belirtilmeyen Tüm İçecekler
Tekne Turu
Dâhil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

1.GÜN : ANKARA-KUŞ KAYASI YOL ANITI- BAKACAK TEPESİ-FATİH CAMİ-AĞLAYAN AĞAÇ- ÇEKİCİLER SOKAK
Saat 07:00'da Sıhhiye Sezenler Sokak'taki Atatürk Lisesi önünde buluşarak Amasra’ya hareket ediyoruz. Araçtaki sandviç ikramımız ve yolda vereceğimiz gerekli molalarla Amasra'ya ulaşıyoruz. İlk durağımız Türkiye'de bir benzeri bulunmayan Kuş Kayası Yol Anıtı oluyor. Burada rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraf molası veriyoruz. Amasra'ya doğru inişe geçerek Bakacak Tepesi'nden şehri kuşbakışı seyre dalıyoruz. Öğle yemeği için restoranımızda meşhur Amasra Salatası ve Balık menüsü alıyoruz. Sonrasında arzu eden konuklarımızla Amasra Kalesi içerisindeki Şapeli, Fatih Cami, Roma Köprüsü ve Ağlayan Ağacı kapsayan panoramik bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından ahşap oyma hediyelik eşyalarıyla şehirde ön plana çıkan Çekiciler Sokak'ta alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda Tekne Turu da yapabilir. Belirtilen saatte buluşup Ankara'ya hareket ediyoruz. Bir başka Seyahat53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Süresi

Günübirlik

Sıkça Sorulan Sorular

Hareket Noktaları
*07:00 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
*07:05 Milli Kütüphane Önü (Eskişehir Yönü)
*07:10 Armada Önü
*07:15 Ümitköy Köprüsü
*07:20 Mesa Koru Migros (Eskişehir Yönü)
*07:45 Optimum Önü (Eryaman)
Özel Notlar
*Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

*Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
*Tur kayıtları sırasında PCR TEST, HES KODU vb. gibi uygulamalarda tur tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın güncel genelgesine göre hareket edilecektir.
*Tur aracının içerisinde kolonya veya dezenfektan, maske bulundurulacaktır.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
*0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir.

Konaklama Otelleri

1. Gün
0 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
0 ₺
2 Yorum