ABANT GÖLCÜK TURU

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

1 Gün

Tur Türü

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Grup boyutu

10 kişiler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Tur Aracı İle Ulaşım
Araç İçi Kahvaltılık Sandiviç
Öğle yemeği Mangal Menü ( Köfte /Tavuk- Salata-İçecek )
Milli Park Giriş Ücretleri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Şahsi Harcamalar
Müze vb. Giriş Ücretleri
Menüde Belirtilmeyen Tüm İçecekler
Göl Kenarında Bisiklet Turu vb.
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

BOLU - ABANT - GÖLCÜK
Saat 07:00'da Sıhhiye Sezenler Sokak'taki Atatürk Lisesi önünde buluşarak Bolu’ya hareket ediyoruz. Araçtaki sandviç ikramımız ve yolda vereceğimiz gerekli molalarla Bolu Abant'a ulaşıyoruz. İlk olarak dondurulmuş ve bölgeye özgü yabani hayvanların sergilendiği Abant Tabiat Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında Göl etrafında serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda yürüyüş yapıp doğanın tadını çıkartabilir, fotoğraflar çekebilir, köylü pazarından alışveriş yapabilir veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Öğle yemeğimizi de bu muhteşem doğada alıyoruz ve keyifli günümüzün son durağı her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Gölcük’e gidiyoruz. Muhteşem güzelliği ve doğasıyla göl etrafında yürüyüş yapıyoruz. Serbest zamanın ardından belirtilen saatte aracımızda buluşarak zevkli gezimizi sonlandırmak üzere Ankara'ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarla keyifli bir yolculuğun ardından Ankara’ya varıyoruz.

Bir başka Seyahat 53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Temalar

Macera
Eğlence
Doğa ve Spor
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

Günübirlik

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

HAREKET NOKTALARI
07:30 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
07:35 Milli Kütüphane Önü (Eskişehir Yönü)
07:40 Armada Önü
07:45 Ümitköy Köprüsü
07:50 Mesa Koru Migros Karşısı Anse Otopark
08:15 Optimum Önü (Eryaman)
ÖZEL NOTLAR
* Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

* Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
* Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
* Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
* Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.

* Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.

* Mola yerleri yol güzergâhındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

* Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.

* Rehber gerekli gördüğü takdirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.

* Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.

* Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.

* 0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir.

* Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir

Konaklama Otelleri

1. Gün

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
565 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
565 ₺
0 Yorum