Grand Kartal Hotel

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Açıklama

Bolu Kartalkaya’da yer alan Grand Kartal Hotel, kış sporuyla ilgilenen tatilcilere konforlu bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

Her seviyedeki kayakçıya ve snowboardcuya hitap eden pistleriyle Grand Kartal Otel, Avrupa standartlarındaki kayak kalitesini misafirlerine sunuyor. Her şey dahil konseptinde hizmet veren tesiste; sabah kahvaltıları, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır. Tesisin bünyesinde yer alan spa ve masaj hizmetlerinden yararlanarak, bir sonraki güne daha enerjik ve dinç başlayabilirsiniz.

Grand Kartal Hotel, Bolu şehir merkezine 38 km, Esenboğa Havaalanı’na 192 km uzaklıktadır.

Müsait Odalar

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Toplam Fiyat: {{total_price_html}}
Şimdi öde {{pay_now_price_html}}
Seçtiğiniz tarihte müsait oda yok. Lütfen kritik aramanızı değiştirin

Konaklama Tipi

Her Şey Dahil

Tesis Özelliği

A La Carte Restoran
Hamam
Sauna
Buhar Odası

Koşullar

Giriş
Çıkış
Otel Şart ve Koşulları
Spa - Sağlık Hizmetleri
Masaj ve vücut bakımı,Türk hamamı, Sauna, hizmetleri mevcuttur. *Tıbbi yardım ve doktor hizmetleri ücretlidir. *SPA, masaj ve bakım hizmetleri ücretlidir.
Yeme - İçme
Herşey Dahil Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir. Herşey dahil konaklama giriş günü akşam yemeği ile başlar, çıkış günü öğle yemeği ile son bulur. 07:30 – 09:30 Kahvaltı 12:30 – 14:30 Öğle Yemeği 19:30 – 21:30 Akşam Yemeği Barlar; 07:30 – 01:00 Lobby Bar 08:30 – 17:30 Paşa Cafe 11:00 – 00:00 Kozalak Cafe
Genel Uyarı ve Önemli Bilgiler
* Hafta sonu sokağa çıkma yasaklarına rağmen, hafta sonu kayak yapma yasağı kalkmış olup, otelde konaklayan misafirler kayak yapabileceklerdir. * 15-17 Ocak tarihlerinde pistlerde yeterli kar olması beklenmekte olup, en az 2 pisti kullanıma açılacaktır. Genel Uyarılar ve Önlemler Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir. (Fıçı bira, Yerli votka, belirli marka rakıların standart versiyonları ve belirli beyaz ve kırmızı şarap, yerli cin) bunların haricinde kalan alkollü içecekler ücretlidir Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Kayak Ekipmanları tam gün olarak ücretlendirilir. Paşa kafe, kozalak kafe, oda servisi ve yabancı içecekler ücretlidir.
Hepsini Göster

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Konaklama Tipi

Her Şey Dahil

Tesis Özelliği

A La Carte Restoran
Hamam
Sauna
Buhar Odası
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum