Tel , Whatsapp , SMS : 0 850 466 53 53

KAPADOKYA YILBAŞI TURU

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

2Gün

Tur Türü

YILBAŞI TURLARI

Genel Bakış

Seyahat53 Turizm'den KAPADOKYA YILBAŞI TURU; Rüyaların gerçekleştiği yer ''Güzel Atlar Diyarı'' diye anılan, peri bacalarının üzerinde süzülen balonların ahengiyle buluştuğu muhteşem manzarada en görkemli yılbaşınızı geçirmeye hazır olun...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Tur Aracı İle Yolculuk
1 Gece Y.P Konaklama (kahvaltı-otelde akşam yemeği)
Araçta Kahvaltılık Sandviç İkramı
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Programdaki Çevre Gezileri
Oteldeki Yemekler Yanında Alınan İçecekler
Minibar ve Extra Harcamalar
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Balon Turu
Yılbaşı Türk Gecesi Restoran
Yılbaşı Türk Gecesi Restoran (Avanos) Yemekli
Yılbaşı Türk Gecesi Restoran (Avanos) Yemeksiz
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

Temalar

Eğlence

Tur Süresi

1 Gece

Sıkça Sorulan Sorular

Hareket Noktaları
*07:00 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü TIKLAYIN
*07:05 Milli Kütüphane Önü
*07:10 Armada Önü
*07:20 Taurus AVM
Özel Notlar
*Turlarımız, karayolu ile1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.
*Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.
*ÖNEMLİ NOT: Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
Tur kayıtları sırasında misafirlerimizin HES Kodları ve Aşı Kartları alınacaktır.
*Tur aracının içerisinde kolonya veya dezenfektan, maske bulundurulacaktır.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
*Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan müze ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*Bu turumuzda, gezilen müzenin gişelerinde uzun bilet sıralarının oluşması sebebiyle tur başlangıç tarihinden önce Müzekart+ almanızı tavsiye ederiz. Müzekart+ satış noktalarını https://www.muze.gov.tr sitesinden görebilir ve online olarak Müzekart+ satın alabilirsiniz. MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Milli Saraylar'a bağlı 300’den fazla müze ve örenyerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilirsiniz. (Belediyelere ve özel idareye bağlı müzelerde geçerli değildir.
*3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır.
06 Eylül 2021 tarihi itibari ile 2 aşısını olmayan kişiler şehirler arası seyahat edebilmek için seyahat saatinden önceki 48 saat içinde negatif PCR test sonucu ibraz etmekle yükümlüdür. Turlara katılacak misafirlerimiz eğer 1.aşılarını olmuş ve 2.aşı tarihleri gelmemiş ise yine 48 saat öncesine kadar yapılmış negatif PCR test sonucuna sahip olmak zorundadır. Aşı olmuş misafirlerimizin Aşı Kartlarını göstermeleri gerekmektedir.
Önemli Not
Programın yazılıp açıklandığı tarihte programda belirtilen tüm ziyaret noktalarının 31 Aralık 2021 ve 1 Ocak 2022 tarihlerinde açık olacağı bilgisi alınmıştır. Özel günlerde yapılan bir güncelleme nedeniyle programda yazılı müze vb. yerlerin tamamının yada bir kısmının kapalı olmasından şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Konaklama

1. Gün

TAŞSARAY OTEL ÜRGÜP - https://www.tassarayhotel.com/AffiliateH
2. Gün

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
20%
680 ₺ 540 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
680 ₺ 540 ₺
0 Yorum