Tel , Whatsapp , SMS : 0 850 466 53 53

ESKİŞEHİR YILBAŞI TURU

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

2Gün

Tur Türü

YILBAŞI TURLARI

Grup boyutu

46 kişiler

Genel Bakış

Seyahat53 Turizm'den Eskişehir özel yılbaşı turu; UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Başkenti ilan edilen Eskişehir'in en özel yerlerine Balmumu Müzesin'den Atlıhan'a, Porsuk çayı'ndan Sazova parkına, Devrim Arabasını da görebileceğiniz bu özel turumuza sizleri de beklemekteyiz...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Tur Aracı İle Ulaşım
1 Gece YP Konaklama (kahvaltı-akşam yemeği)
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araçta Kahvaltılık Sandviç İkramı
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Şahsi Harcamalar
Müze ve Ören Yeri, Park vb. Giriş Ücretleri
Otelde Minibar Kullanımı
Porsuk Çayı’nda Tekne Turu
Öğle Yemekleri
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

Temalar

Eğlence
Otel ve Konaklama

Tur Süresi

1 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Notlar
*Turlarımız, karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.
*Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.
*ÖNEMLİ NOT: Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
Tur kayıtları sırasında misafirlerimizin HES Kodları ve Aşı Kartları alınacaktır.
*Tur aracının içerisinde kolonya veya dezenfektan, maske bulundurulacaktır.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
*Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
*Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan müze ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır.
*06 Eylül 2021 tarihi itibari ile 2 aşısını olmayan kişiler şehirler arası seyahat edebilmek için seyahat saatinden önceki 48 saat içinde negatif PCR test sonucu ibraz etmekle yükümlüdür. Turlara katılacak misafirlerimiz eğer 1.aşılarını olmuş ve 2.aşı tarihleri gelmemiş ise yine 48 saat öncesine kadar yapılmış negatif PCR test sonucuna sahip olmak zorundadır. Aşı olmuş misafirlerimizin Aşı Kartlarını göstermeleri gerekmektedir.
Hareket Noktaları
07:00 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
07:05 Milli Kütüphane Önü (Eskişehir Yönü)
07:10 Armada Önü
07:15 Ümitköy Köprüsü
07:20 Mesa Koru Migros (Eskişehir Yönü
Önemli Not
Programın yazılıp açıklandığı tarihte programda belirtilen tüm ziyaret noktalarının 31 Aralık 2021 ve 1 Ocak 2022 tarihlerinde açık olacağı bilgisi alınmıştır. Özel günlerde yapılan bir güncelleme nedeniyle programda yazılı müze vb. yerlerin tamamının yada bir kısmının kapalı olmasından şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
20%
800 ₺ 640 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
800 ₺ 640 ₺
0 Yorum